Prośba o wsparcie

22 listopada 2019

     Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych Nadzieja w Rudzie Śląskiej od ponad 25 lat realizuje projekty terapeutyczne,rehabilitacyjne,profilaktyczne, kulturalne i rekreacyjne dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin ,mieszkańców Rudy Śląskiej i miast ościennych. Od 1994 roku realizujemy spotkania wigilijne oraz bale przebierańców i te imprezy na stałe wpisały się do naszych działań z uwagi na ich ogromne znaczenie dla naszych podopiecznych - osób z niepełnosprawnością.
     Spotkania wigilijne to czas zgromadzenia się wszystkich przy jednym stole, to integracja środowiska, pogłębianie więzi koleżeńskich ,wyrwanie z osamotnienia i możliwość spotkania przyjaciół. Dla wielu z nich to spotkanie i otrzymanie słodkiego upominku a zarazem bycie z  drugim człowiekiem jest jedynym prezentem w ciągu roku.
     Bal przebierańców to dla naszych podopiecznych bardzo ważna impreza, przygotowanie stroju, udział w świetnej zabawie, oraz integracja dają im wiele uśmiechu i radości których  tak mało w ich życiu naznaczonym przez niepełnosprawność.
     Niestety, choć staramy się pozyskać na te imprezy środki finansowe od lat, w tym roku z uwagi na znaczny wzrost cen jest to trudniejsze .Dlatego też zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową lub rzeczową w tej sprawie, bardzo prosimy  o wpłaty na konto Stowarzyszenia.

Kontakt telefoniczny 696 402 701 lub 511 433 320
Stowarzyszenie Rodzin Osób Niepełnosprawnych Nadzieja
41-706 Ruda Śląska ul. Solidarności 7/5
ING Bank Śląski nr konta
46 1050 1331 1000 0010 0119 7217
tytuł wpłaty: Darowizna