Aktualności

Uczestnicy projektu "Z nadzieją w przyszłość-droga do samodzielności" nakręcili teledysk :)

14 sierpnia 2020

Z kamerą w świecie muzyki :) Nasi uczestnicy zajęć nagrali teledysk w ramach zajęć z muzykoterapii i choreoterapii :) Dziękujemy terapeutom i wszystkim zaangażowanym osobom za reżyserię, aranżację i nagranie teledysku, natomiast naszym wspaniałym podopiecznym gratulujemy pomysłowości w tworzeniu tekstu piosenki :) Teledysk można zobaczyć kopiując link i wklejając go do przeglądarki: https://drive.google.com/file/d/15DPW6kUdkK0Bwr0txFsJzdJRH6msrvWV/view?usp=sharing

Projekt ,,Z nadzieją w przyszłość - droga do samodzielności" - harmonogramy

20 lipca 2020

Ze względu na sytuację związaną z pandemią, nadal zachowujemy czujność i przestrzegamy zasad bezpieczeństwa. W siedzibie stowarzyszenia przebywają najczęściej dwie z czterech grup. Wiemy, że dla naszych beneficjentów to bardzo trudny czas i potrzebna im nasza pomoc. Jesteśmy więc do dyspozycji w zakresie wszystkich projektowych form wsparcia. Zajęcia, które ze względu na brak podopiecznych się nie odbędą zostaną przeniesione na termin późniejszy. Link do Harmonogramów za maj, czerwiec i lipiec 2020 :

Lato, lato... Z nadzieją w przyszłość

17 lipca 2020

Drodzy członkowie Stowarzyszenia, drodzy uczestnicy zajęć, za oknem słońce, przyroda maluje piękne krajobrazy a w pamięci pozostają zapachy świeżych kwiatów. Mamy nadzieję, że dla Was lato jest równie pięknym czasem. Mimo letniego okresu w Stowarzyszeniu trwają intensywne prace. Dzięki dotacji z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, wykonaliśmy remont w naszej siedzibie, którą trzy lata temu otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Pani Wiceprezydent Anny Krzysteczko. Remont został przeprowadzony w sali rehabilitacyjnej i pracowni ergoterapii. Dziękujemy pracownikom za cały wysiłek i zaangażowanie w wykonanie prac remontowych :)